POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Przez lata udało nam się dopracować formy tych produktów w taki sposób, iż zarówno kobiety o szczupłej sylwetce jak i puszyste, wyglądają w nich olśniewająco.

Zakład firmy BASTAR powstał w 1987 roku  i od tego czasu nie przerwanie pracuje nad produkcja odzieży dla kobiet. Specjalizujemy się w szyciu sukienek, garsonek, kurtek oraz kostiumów damskich w rozmiarach od 42 do 52.

Nasi pracownicy to zespół ludzi z co najmniej kilkunastoletnim doświadczenie, którzy nie boją się nowych wyzwań. Ich umiejętności krawieckie regularnie sprawdzane są poprzez zmieniające się modowe trendy jaki i nowe materiały.

BASTAR obsługuje produkcję odzieży kompleksowo - zaczynając od projektowania, poprzez wykrajanie materiału, szycie, metkowanie a kończąc na finalnej kontroli jakości produktu. Tak przygotowana odzież zabezpieczana jest foliowymi workami i dostarczana do naszych punktów handlowych lub bezpośrednio do klientów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą poprzez tą stronę, ale również do odwiedzania punktu handlowego mieszczącego się w Centrum Mody PTAK w Rzgowie koło Łodzi. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na numer tel. 602 570 104 lub adres mailowy jasinskimaciej11@gmail.com

POTRZEBUJESZ POMOCY?

+48 602 570 104

jasinskimaciej11@gmail.com

 

BASTAR W C. H. PTAK 

ul. Rzemieślnicza 35 

95-030 Rzgów

Pasaż Wschodni box 27

Bądź na bieżąco

hurtownia odzieży damskiej; producent sukienek; sukienki w dużych rozmiarach

Copyright © 2018 BASTAR - Wszelkie prawa zastrzeżone.