Wersje językowe
Pytania? Zadzwoń!

(+48) 602 570 104 lub napisz: jasinskimaciej11@gmail.com

Producent maseczek ochronnych

Maseczki ochronne

 

W tym trudnym czasie związanym z epidemią koronawirusa w Polsce i na Świecie, nasza firma podjęła decyzję o przeorganizowaniu systemu produkcji i dostosowaniu jej do produkcji maseczek ochronnych. W wyniku tych działań staliśmy się producentem jednorazowych maseczek ochronnych z siłami produkcyjnymi na  poziomie ok. 3500-4000 sztuk dziennie.

 

Nasze maseczki wykonywane są w trójwarstwowej włókniny polipropylenowej o gramaturze 30-38g/m2, która to wykorzystywana jest przy produkcji odzieży szpitalnej i chirurgicznej, opatrunków, podkładów sanitarnych, maseczek medycznych czy kombinezonów ochronnych. 

Maseczki posiadają wszywane troczki wykonane z tasiemek poliestrowych, które wiąże się z tyłu głowy ( jak maseczki stosowane na salach operacyjnych). Produkujemy również maseczki z wszywanymi gumkami, zakładanymi za uszy.

Produkt pakujemy w woreczki foliowe po 50 szt. do woreczka, a później umieszczamy je w kartonie. Do kartonu pakowane jest 1000 szt. maseczek.

 

Osoby i Firmy zainteresowane maseczkami, proszone są o kontakt pod numer tel. 602 570 104  lub na adres mailowy: jasinskimaciej11@gmail.com 

Klikając w podane poniżej linki, mogą Państwo obejrzeć stosowne dokumenty/certyfikaty dotyczące materiałów z których produkujemy maseczki.

     

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl